Drevená záhradná hojdačka Ovál

1875,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 1875,00 €
Cena bez DPH 1562,50 €
Na sklade
ID tovaru: 237
Drevená záhradná hojdačka Ovál.
Rozmery vnútornej sedacej časti:
Dĺžka: 175cm,
Výška: 120cm.
Nosnosť hojdačky: 200kg.
Rozmery stojana: 240x137x183cm.
Materiál: smrekové drevo.
 Späť na: Drevené záhradné hojdačky

Drevená záhradná hojdačka Ovál

Záhradná hojdačka je často súčasťou záhrad pri rodinných domoch, kde plní úlohu ako estetickú, tak aj tú funkčnú. Drevená záhradná hojdačka má moderné prevedenie, ale výborne sa dopĺňa s prírodou. Často sa umiestňuje do zákutí záhrad s kríkmi, stromami, alebo so skalkou. Vhodná je pre relax a odpočinok, ale i na rodinné stretnutia alebo oslavy. Spestruje exteriér a často je jeho hlavným bodom. Vonkajšiu hojdačku je možné mať na tráve, na dlažbe, alebo pri bazéne na tvarovkách. Dobre sa kombinuje aj s detskou hojdačkou, kedy si rodičia na záhrade doprajú zaslúžený odpočinok, zatiaľ čo ich ratolesť dovádza o kúsok vedľa.

Každý z nás rád trávi svoj voľný čas oddychom a relaxáciou, tak prečo si nedopriať pohodlie počas letných dní na záhrade či terase? Záhradná hojdačka je presne to, čo potrebujete ku svojmu vysnívanému relaxu. Užívajte si spoločné chvíle s rodinou či priateľmi na čerstvom vzduchu. Nahliadnite do nášho sortimentu a vyberte si hojdačku do záhrady, ktorá vám padne do oka. 

Rozmery záhradnej hojdačky:

Rozmery vnútornej sedacej časti:

Dĺžka: 175cm,

Výška: 120cm.

Nosnosť hojdačky: 200kg.

Rozmery stojana: 240x137x183cm.

Nosnosť stojana: 200kg.

Detailný popis záhradnej hojdačky nájdete v prílohe.

Konštrukcia drevenej záhradnej hojdačky v tvare ovál je vyrobená zo smrekového ohýbaného dreva najvyššej kvality s veľmi pohodlnou výstelkou. Poduška v krémovo bielej farbe je z bavlny a zo zadnej strany je zips.