Drevený kvetináč pozdĺžny 70x40cm

85,80 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 85,80 €
Cena bez DPH 71,50 €
Na sklade
ID tovaru: 968
Drevený kvetináč pozdĺžny 70x40cm.
Materiál: smrek.
Farba: svetlohnedá.
 Späť na: Drevené kvetináče

Drevený kvetináč pozdĺžny 70x40cm

Tento druh kvetináča má tvar obdĺžnika a vyrába sa v troch veľkostiach. Pre lepšie rozlíšenie tieto kvetináče zo smrekového dreva majú prívlastky malý, stredný, a veľký.

Rozmery daného kvetináča: 70x40cm.

Drevený kvetináč osemuholník je univerzálny kvetináč, ktorý sa hodí najmä na pestovanie okrasných rastlín, byliniek a niektorých druhov drevín. Výborne v ňom vyniknú ihličnany, malé stromčeky, kríčky či iné kvety. Ak to priestor dovoľuje, krásne vynikne kombinácia všetkých troch veľkostí.

Kvetináč je vyrobený zo sušených smrekových, hobľovaných, tlakovo impregnovaných dosiek. Drevený kvetináč sa dodáva zmontovaný, je impregnovaný, vhodný pre trvalý kontakt so zemou či sladkou vodou.

Húževnatosť smrekového dreva je zárukou mimoriadne dlhej životnosti výrobkov. Kvetináče zo smrekového dreva sa najčastejšie využívajú v exteriéri. Vďaka svojej odolnosti voči poveternostným podmienkam sú skvelým doplnkom nielen v záhradách, ale i na terasách a balkónoch. Pôsobia prirodzene, majú dlhú životnosť a farebne je možné ich prispôsobiť podľa vlastného vkusu.