Stojan Start zelený pre vianočný stromček od 2-2.5 metra

92,25 €
Modifikátor ceny variantu
Pôvodná cena s DPH
Predajná cena po zľave
Predajná cena 92,25 €
Cena bez DPH 92,25 €
Na sklade
ID tovaru: 29
Stojan Start zelený pre vianočný stromček od 2-2.5 metra.
Farba: zelený so zlatými hviezdičkami.
 Späť na: Stojany na vianočné stromčeky

Stojan na vianočný stromček Start zelený od 2-2.5 metra

Stojan na vianočný stromček Start je zaťažený a má hmotnosť 4.2kg, čo zaisťuje skutočnú stabilitu vianočného stromčeka až do 2.5 metra. Vianočný stromček nemusíte dodatočne zaťažovať (napr. kameňmi) ani priväzovať k radiátoru, aby sa neohýbal. Navyše do neho môžete naliať až 2.5 litra vody, čo pridáva ďalšie 2.5kg k váhe. 4-hákový systém upne kmeň vianočného stromčeka a úplne ho znehybní. Vďaka patentovaným mechanizmom vianočný stromček stojí rovno a neprepadáva sa. Háčiky zachytia a upnú kmeň s priemerom 3-12cm (t.j. všetky najpopulárnejšie druhy stromčekov) a tým plne znehybnia vianočný stromček vertikálne. Na rezanie a montáž vianočného stromčeka teda nepotrebujete žiadne nástroje. Má hákový zámok, takže dieťa neodomkne ochranu pri vyťahovaní darčekov spod vianočného stromčeka.

Technické parametre stojana na vianočný stromček START 1:
farba: zelený so zlatými hviezdičkami.
hmotnosť: 4.2kg,
výška stojana: 11cm,
priemer stojana: 34cm,
objem nádoby na vodu: 2.5l,
výška stromu: 2.5 metra,
priemer kmeňa: 3-12cm,
materiál: PP plastové puzdro/ABS upínacie háky - jednolankový upínací mechanizmus (oceľ) - ukazovateľ hladiny vody (plavák).

Návod na montáž vianočného stromčeka: Odomknite a potom posuňte páku nahor, kým sa háky neotvoria. Umiestnite vianočný stromček do stojana a umiestnite ho na oceľový hrot vyčnievajúci zo základne. Niekoľkokrát stlačte páku, kým háčiky stojana pevne neutiahnu stromček. Zamknite páku (posunutím tlačidla nahor) a HOTOVO!

Ako zalievať vianočný stromček v stojanoch na vianočný stromček: Voda by sa mala naliať do otvoru, kde je vložený kmeň vianočného stromčeka. O správnom naplnení informuje posuvný indikátor. Vodu treba nalievať dovtedy, kým nás indikátor neinformuje, že je vody priveľa. Potom sa zobrazí časť indikátora, ktorá je označená červenou farbou. V stojane bude vianočný stromček neustále piť vodu. V závislosti od veľkosti alebo druhu bude spotreba vyššia alebo nižšia. Indikátor nás bude neustále informovať, koľko vody je v stojane. Ak je ho málo, pridajte viac.