Drevená záhradná hojdačka pre deti

579,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 579,00 €
Cena bez DPH 482,50 €
Na sklade
ID tovaru: 160
Drevená záhradná hojdačka pre deti.
Šírka sedadla: 125cm,
Šírka hojdačky: 150cm,
Výška hojdačky bez striešky: 200cm.
Materiál: smrekové drevo.
 Späť na: Drevené záhradné hojdačky

Drevená záhradná hojdačka pre deti 

Každé dieťa sníva o svojom detskom ihrisku, kde by bol drevený domček, kde by sa mohli hrať mnohé hry, šmykľavka a drevená záhradná hojdačka pre deti. Dobre vybavené ihrisko prinúti deti chodiť častejšie von a využívať tak krásne počasie od jari do jesene. V čase, keď čoraz viac mladých ľudí trávi hodiny pred počítačom, je každý nový spôsob, ako im nájsť zaujímavú činnosť, skvelým riešením. Moderné ihrisko sa tak môže ukázať ako dobrá alternatíva. 

Bez záhradnej hojdačky si mnohí už ani letnú sezónu nevedia predstaviť. Mierne pohojdávanie sa na čerstvom vzduchu je skvelá forma oddychu. Detská hojdačka sa postará o žiariace oči detí a rodičom zaistí dostatok času na vypitie popoludňajšej kávy. Pretože každé dieťa miluje hojdanie!

Drevená záhradná hojdačka pre deti je vďaka svojej stabilnej konštrukcií vhodná nielen na vaše terasy ale aj do záhrad. Hojdačka je vyrobená z kvalitného smrekového dreva, natretá prírodným svetlohnedým náterom. Na pevnej konštrukcii v tvare písmena A sú zavesené dve farebné hojdačky pre deti, ktoré im spríjemnia hru a voľný čas. 

V balení: konštrukcia hojdačky, dve farebné hojdačky na zavesenie.

Rozmery hojdačky:

Šírka sedadla 125cm,

Šírka hojdačky 150cm,

Výška hojdačky bez striešky: 200cm,

Farba: svetlohnedá.

Hojdačka z dreva