Drevená záhradná hojdačka so strieškou tmavohnedá

830,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 830,00 €
Cena bez DPH 691,67 €
Na sklade
ID tovaru: 193
Drevená záhradná hojdačka so strieškou tmavohnedá.
Rozmery: 200x150cm.
Materiál: smrekové drevo.
 Späť na: Drevené záhradné hojdačky

Drevená záhradná hojdačka so strieškou tmavohnedá

Rozmýšľali ste nad kúpou záhradnej hojdačky, no neviete, ktorý model bude pre vašu rodinu ten najlepší? V našej ponuke nájdete veľa modelov hojdačiek. Ponúkame model hojdačky so strieškou, na ktorú sa dá spustiť vinič, ako aj hojdačky potiahnuté nepriepustným materiálom. Tieto modely dokonale splnia očakávania zákazníkov, pretože sú vyrobené odolným spôsobom, z kvalitných materiálov a hlavne sú štýlové a Vaša záhrada bude vyzerať krásne a zároveň funkčne. Tieto modely drevených záhradných hojdačiek sú ideálnym riešením na terasu. Tieto hojdačky si môžete vybrať v rôznych prevedeniach, aby si tak každý zákazník mohol farebne zladiť vybraný produkt so zvyškom záhradnej výzdoby. Hlavnou výhodou tohto modelu drevených hojdačiek je okrem iného ich odolnosť voči poškodeniu. Vďaka tomu, že sú vyrobené z kvalitného dreva a sú dvakrát impregnované, vám budú slúžiť dlhé roky. Drevo navyše nekoroduje, ako je to v prípade kovových hojdačiek. Za zmienku tiež stojí, že drevené hojdačky sú vyrobené z prírodných materiálov, preto ovplyvňujú atmosféru daného miesta.

Záhradná hojdačka  je vyrobená zo suchého smrekového dreva. Vynikajúce spracovanie jej zaručuje dlhodobú funkčnosť a pevnosť výrobku. Kvalitný tmavohnedý náter jej zaručuje dlhú životnosť. Klenutá strieška proti slnku prináša dodatočné zabezpečenie a chráni pred slnkom - bez ohľadu na to, kde je hojdačka umiestnená. 

Rozmery záhradnej hojdačky:

Šírka sedadla 125cm,

Šírka hojdačky 150cm,

Výška hojdačky bez striešky 200cm,

Výška hojdačky so strieškou okolo 250cm.

Záhradné hojdačky vám zaručia príjemný odpočinok kedykoľvek počas dňa. Vďaka stabilnej konštrukcii a kvalitným materiálom si pri leňošení vychutnáte maximálny komfort. Jednoducho vypnite. Na drevenej záhradnej hojdačke možno oddychovať pri hojdaní v záhrade aj na terase. Pomalé hojdanie je vynikajúce pre štýlový relax aj pre dušu. Možno sa na nej pohodlne hojdať individuálne alebo vo dvojici.