Drevená záhradná hojdačka so strieškou hnedá

935,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 935,00 €
Cena bez DPH 779,17 €
Na sklade
ID tovaru: 194
Drevená záhradná hojdačka so strieškou hnedá.
Šírka sedadla 125cm,
Šírka hojdačky 150cm,
Výška hojdačky bez striešky 200cm,
Výška hojdačky so strieškou okolo 250cm.
Materiál: borovicové drevo.
 Späť na: Drevené záhradné hojdačky

Drevená záhradná hojdačka so strieškou hnedá

Rozmýšľali ste nad kúpou záhradnej hojdačky, no neviete, ktorý model bude pre vašu rodinu ten najlepší? V našej ponuke nájdete veľa modelov hojdačiek. Ponúkame model hojdačky so strieškou, na ktorú sa dá spustiť vinič, ako aj hojdačky potiahnuté nepriepustným materiálom. Tieto modely dokonale splnia očakávania zákazníkov, pretože sú vyrobené odolným spôsobom, z kvalitných materiálov a hlavne sú štýlové a Vaša záhrada bude vyzerať krásne a zároveň funkčne. Tieto modely drevených záhradných hojdačiek sú ideálnym riešením na terasu. Tieto hojdačky si môžete vybrať v rôznych prevedeniach, aby si tak každý zákazník mohol farebne zladiť vybraný produkt so zvyškom záhradnej výzdoby. Hlavnou výhodou tohto modelu drevených hojdačiek je okrem iného ich odolnosť voči poškodeniu. Vďaka tomu, že sú vyrobené z kvalitného dreva a sú dvakrát impregnované, vám budú slúžiť dlhé roky. Drevo navyše nekoroduje, ako je to v prípade kovových hojdačiek. Za zmienku tiež stojí, že drevené hojdačky sú vyrobené z prírodných materiálov, preto ovplyvňujú atmosféru daného miesta.

Naša spoločnosť ponúka hojdačku so strieškou, ktorá sa vyznačuje krásnym vzhľadom. Má štýlovú povrchovú úpravu, ktorá vytvára dojem, že model tejto hojdačky pôsobí veľmi hodnotne. Táto hojdačka je vyrobená z kvalitného borovicového dreva. Má mnoho výhod, medzi ktoré patrí okrem iného:

• vhodné spracovanie,

• stabilná konštrukcia,

• strieška chrániaca pred silným slnečným žiarením,

• odolné materiály.

Hojdačka je navyše pripevnená k dvom retiazkam, čo vám a vašej rodine uľahčí jej používanie vonku. Hojdačky sú svojpomocne montovateľné. Kým sa však dostanú k zákazníkovi, nalakujú sa vo vybranej farbe. Vďaka správnemu ošetreniu a údržbe dreva nie je takáto hojdačka vystavená vonkajším faktorom, čo vám umožní užívať si ju po dlhú dobu. Rozmery hojdačky sú optimálne do každej záhrady, altánku či terasy. Je 200cm vysoká a 150cm široká. Vďaka tomu tento záhradný nábytok jednoducho umiestnite kamkoľvek.

Rozmery hojdačky:

Šírka sedadla 125cm,

Šírka hojdačky 150cm,

Výška hojdačky bez striešky 200cm,

Výška hojdačky so strieškou okolo 250cm.

Záhradné hojdačky vám zaručia príjemný odpočinok kedykoľvek počas dňa. Vďaka stabilnej konštrukcii a kvalitným materiálom si pri leňošení vychutnáte maximálny komfort. Jednoducho vypnite. Na drevenej záhradnej hojdačke možno oddychovať pri hojdaní v záhrade aj na terase. Pomalé hojdanie je vynikajúce pre štýlový relax aj pre dušu. Možno sa na nej pohodlne hojdať individuálne alebo vo dvojici. 

Hojdačka so strieškou