Dvojmiestna drevená záhradná závesná hojdačka Ovál zelená

2167,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 2167,00 €
Cena bez DPH 1805,83 €
Na sklade
ID tovaru: 237
Dvojmiestna drevená záhradná závesná hojdačka Ovál zelená.
Hmotnosť: 56kg,
Šírka: 232cm,
Výška 195cm,
Materiál: smrek.
 Späť na: Drevené hojdacie závesné kreslá

Dvojmiestna drevená záhradná závesná hojdačka Ovál zelená

Záhradná hojdačka je často súčasťou záhrad pri rodinných domoch, kde plní úlohu ako estetickú, tak aj tú funkčnú. Drevená záhradná hojdačka má moderné prevedenie, ale výborne sa dopĺňa s prírodou. Často sa umiestňuje do zákutí záhrad s kríkmi, stromami, alebo so skalkou. Vhodná je pre relax a odpočinok, ale i na rodinné stretnutia alebo oslavy. Spestruje exteriér a často je jeho hlavným bodom. Vonkajšiu hojdačku je možné mať na tráve, na dlažbe, alebo pri bazéne na tvarovkách. Dobre sa kombinuje aj s detskou hojdačkou, kedy si rodičia na záhrade doprajú zaslúžený odpočinok, zatiaľ čo ich ratolesť dovádza o kúsok vedľa.Každý z nás rád trávi svoj voľný čas oddychom a relaxáciou, tak prečo si nedopriať pohodlie počas letných dní na záhrade či terase? Záhradná závesná hojdačka je presne to, čo potrebujete ku svojmu vysnívanému relaxu. Užívajte si spoločné chvíle s rodinou či priateľmi na čerstvom vzduchu. Nahliadnite do nášho sortimentu a vyberte si hojdačku do záhrady, ktorá vám padne do oka. 

Dvojmiestne závesné kreslo so stojanom a vankúšom, vyrobené z ohýbaného smrekového dreva. Prenesie vás do blaženého stavu relaxu pod holým nebom – napríklad v spoločnosti zaujímavej knihy. Skvelá alternatíva ku klasickému salóniku. Drevo sa vďaka svojej všestrannosti skvele hodí do každého záhradného štýlu. Samotné kreslo vďaka svojmu originálnemu tvaru určite nezostane bez povšimnutia. 

V balení: hojdacie kreslo so stojanom, pohodlná výstelka v zelenej farbe. Drevené hojdacie závesné kreslo je vyrobené zo smreka.

Rozmery záhradnej hojdačky:

Hmotnosť: 56kg,

Šírka: 232cm, 

Výška 195cm, 

Hĺbka: 137cm.

Farba: zelená.