Drevený mostík do záhrady malý

751,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 751,00 €
Cena bez DPH 625,83 €
Na sklade
ID tovaru: 469
Drevený mostík do záhrady malý.
Dĺžka: 250cm.
Výška: 90cm.
Materiál: smrek.
Farba: svetlohnedá.
 Späť na: Drevené mostíky

Drevený mostík do záhrady malý

Mosty spájajú. Spojte svoje predstavy s našou ponukou. Záhradný mostík sa určite stane dominantou vašej záhrady. Tento drevený most rozšíri možnosti záhradných úprav. Pomocou jazierok, vodných priekop a zurčiacich potôčikov... môžete vytvoriť naozaj príjemnú relaxačnú scenériu. Prechádzka cez bazén alebo potok bez toho, aby ste sa namočili. Dokonalý príklad, kde je záhradný most nevyhnutný. Rovnako praktické a estetické. Funkciou tohto mosta bude jednak poskytnúť priechod a jednak obohatiť záhradu o veľmi elegantný doplnok.

Vytvorte si svoj originálny priestor. Upustite uzdu svojej fantázii a vykúzlite si rozprávkovo krásnu záhradu s týmto originálnym doplnkom. Tento model je navyše povrchovo ošetrený kvalitným napúšťacím olejom. Ten má tú výhodu, že sa nelúpe a do budúcnosti sa dá pretrieť akýmkoľvek náterom určeným na drevo.

Mostík je vyrobený zo smrekového dreva a dostatočne odolný pre vonkajšie použitie počas celého roka. Tento typ dekoratívneho dreveného mostíka je dlhý 250cm, takže ho môžete použiť na premostenie potoka alebo ho môžete len tak položiť ponad záhon. Dizajn dvoch zábradlí navyše zvyšuje architektonickú estetiku a tiež zvyšuje stabilitu a bezpečnosť.

Rozmery mostíka:

Dĺžka: 250cm,

Výška: 90cm.

Mostík má stĺpik s výškou 115cm (6x6cm), najvyšší bod na zábradlí je 138cm, dĺžka zábradlia je 225cm (+/- 5cm).

Krátky popis dreveného mostíka:

  • Elegantný, zaoblený dizajn
  • Prevedenie: smrekové drevo
  • Dĺžka mostíka: 250cm
  • Šírka mostíka: 90cm
  • Jednoduchá inštalácia

 Mostík z dreva