Drevené pieskovisko s altánkom

730,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 730,00 €
Cena bez DPH 608,33 €
Na sklade
ID tovaru: 459
Drevené pieskovisko s altánkom.

Materiál: smrek.

Ochrana dreva: dekoratívna a ochranná farba.
 Späť na: Drevené pieskoviská

Drevené pieskovisko s altánkom

Drevené pieskovisko je miestom, ktoré deti milujú a vydržia si na ňom hrať aj dlhé hodiny. Budovanie piesočných hradov a pevností navyše rozvíja ich predstavivosť.

Je vyrobené z kvalitného smrekového dreva natretého ochranným náterom, ktorý je netoxický a bezpečný pre detské zdravie. Všetky prvky pieskoviska sú hobľované po vysušení dreva - vďaka tomu je ich povrch hladký, bez škrabancov.

Pre pohodlné sedenie je pieskovisko na bočných stranách osadené lavičkami a praktické zasúvanie do vrchnej časti v podobe altánku poslúži ako ochranný kryt pred dažďom a neželanými hosťami v podobe zvieratiek a ďalších návštevníkov z prírody. Vrchný altánok navyše môžu deti využiť ako ďalšiu hraciu plochu v prípade daždivého alebo príliš slnečného počasia. Detské drevené pieskovisko s altánkom Vás určite zaujme svojim netradičným, originálnym dizajnom.

Drevené pieskoviská sú ideálnou náhradou za plast, pretože sa neroztopia na slnku a nedeformujú sa. Pieskovisko je dodávané s návodom na montáž, potrebným príslušenstvom a inštrukciami. 

Vďaka ponúkanému pieskovisku získate miesto, kde sa Vaše dieťa bude bezpečne hrať i rozvíjať svoju tvorivosť.