Hra v piesku je pre väčšinu detí obľúbenou formou trávenia času vonku. Pieskoviská pre deti, ktoré sú k dispozícii v našom obchode, boli vytvorené s ohľadom na najmenších - zabezpečujú bezpečnosť a pohodlie potrebnú na rozvoj ich kreativity.

Drevené pieskoviská sú ekologickým produktom a skvelou alternatívou k pieskoviskám plastovým. Sú ideálnym miestom na hranie detí a vďaka použitiu prírodného materiálu, ako je drevo a vysoko kvalitnému spracovaniu, sú dekoráciou akejkoľvek záhrady. Tiež sa dokonale prezentujú v parku, materskej škôlke alebo na miestnom ihrisku. 

Modely pieskovísk s uzamykateľnými krytmi chránia ich interiér proti zrážkam a všetkým druhom znečistenia.

Ponúkame tiež drevené pieskoviská so strieškou, ktorá chráni pred slnečnými lúčmi a dažďom. Výšku a uhol sklonu krytu je možné nastaviť. Materiál použitý pre strešnú konštrukciu je vysoko kvalitný polyester s nepriepustným povlakom.

Drevené pieskovisko vybavené lavicami je veľmi zaujímavým a praktickým produktom, ktorý okrem toho, že je pohodlným miestom pre dieťa, môže byť bez problémov zložený. 

Pieskoviská charakterizuje:

tlaková impregnácia,
odolnosť voči škodlivým poveternostným podmienkam,
vysoko kvalitné a pevné spracovanie,
bezpečnosť používania,
jednoduchosť montáže (všetko potrebné príslušenstvo a inštrukcie sú zahrnuté).

Veselé farby pieskovísk namaľované vysoko kvalitnými, netoxickými farbami potešia všetky deti. Farba je bezpečná pre detské zdravie a životné prostredie.

Sušenie dreva má veľmi veľký vplyv na jeho trvanlivosť. V tomto štádiu sa eliminujú všetky jeho nevýhody. Počas spracovania sušené drevo dosahuje väčšiu hladkosť povrchu, vďaka čomu lak rovnomerne pokrýva štruktúru dreva. Proces sušenia tiež zabraňuje zmenám rozmerov pri zmene teploty alebo vlhkosti.

 

Drevené pieskoviská

Detské drevené pieskovisko
169,00 €
Detské drevené pieskovisko
169,00 €
Drevené pieskovisko s lavičkou
193,00 €
drevené uzatváracie pieskovisko, uzatváracie pieskovisko
219,50 €
drevené pieskovisko so sedadlami štvorec, drevené pieskovisko štvorec, farebné pieskovisko, pieskovisko štvorec
290,00 €
drevené pieskovisko so sedadlami štvorec, drevené pieskovisko štvorec, farebné pieskovisko, pieskovisko štvorec
290,00 €
drevené pieskovisko s lavičkami, pieskovisko s lavičkami, drevené pieskovisko, pieskovisko pre deti
299,00 €
drevené pieskovisko so sedadlami šesťuholník, drevené pieskovisko šesťuholník, farebné pieskovisko, pieskovisko šesťuholník
339,00 €
drevené pieskovisko kvietok, drevené pieskovisko, drevené farebné farbené pieskovisko, drevené detské pieskovisko, pieskovisko kvietok, pieskovisko z dreva
580,00 €
drevené pieskovisko kvietok, drevené pieskovisko, drevené farebné pieskovisko, farbené pieskovisko, drevené detské pieskovisko, pieskovisko kvietok, pieskovisko z dreva
580,00 €
drevené pieskovisko s altánkom
730,00 €