Hra v piesku je pre väčšinu detí obľúbenou formou trávenia času vonku. Pieskoviská pre deti, ktoré sú k dispozícii v našom obchode, boli vytvorené s ohľadom na najmenších - zabezpečujú bezpečnosť a pohodlie potrebnú na rozvoj ich kreativity.

Drevené pieskoviská sú ekologickým produktom a skvelou alternatívou k pieskoviskám plastovým. Sú ideálnym miestom na hranie detí a vďaka použitiu prírodného materiálu, ako je drevo a vysoko kvalitnému spracovaniu, sú dekoráciou akejkoľvek záhrady. Tiež sa dokonale prezentujú v parku, materskej škôlke alebo na miestnom ihrisku. 

Modely pieskovísk s uzamykateľnými krytmi chránia ich interiér proti zrážkam a všetkým druhom znečistenia.

Ponúkame tiež drevené pieskoviská so strieškou, ktorá chráni pred slnečnými lúčmi a dažďom. Výšku a uhol sklonu krytu je možné nastaviť. Materiál použitý pre strešnú konštrukciu je vysoko kvalitný polyester s nepriepustným povlakom.

Drevené pieskovisko vybavené lavicami je veľmi zaujímavým a praktickým produktom, ktorý okrem toho, že je pohodlným miestom pre dieťa, môže byť bez problémov zložený. 

Pieskoviská charakterizuje:

tlaková impregnácia,
odolnosť voči škodlivým poveternostným podmienkam,
vysoko kvalitné a pevné spracovanie,
bezpečnosť používania,
jednoduchosť montáže (všetko potrebné príslušenstvo a inštrukcie sú zahrnuté).

Veselé farby pieskovísk namaľované vysoko kvalitnými, netoxickými farbami potešia všetky deti. Farba je bezpečná pre detské zdravie a životné prostredie.

Drevené pieskoviská boli vyrobené v súlade s platnými bezpečnostnými normami: "PN-EN 1176-1: 2009, PN-EN 1176-7: 2009 Vybavenie pre detské ihriská a povrchy."

Sušenie dreva má veľmi veľký vplyv na jeho trvanlivosť. V tomto štádiu sa eliminujú všetky jeho nevýhody. Počas spracovania sušené drevo dosahuje väčšiu hladkosť povrchu, vďaka čomu lak rovnomerne pokrýva štruktúru dreva. Proces sušenia tiež zabraňuje zmenám rozmerov pri zmene teploty alebo vlhkosti.

Prvky pieskoviska sú ponorené do nádrží s ochrannou farbou - táto metóda umožňuje rovnomerné zakrytie povrchov prvkov a ideálne chráni drevo pred vonkajšími faktormi.

Použitie závesov a skrutiek z nehrdzavejúcej ocele zaručuje dlhodobú životnosť pieskovísk a zaisťuje krásny a estetický vzhľad bez stopy hrdze.

Drevené pieskoviská

pieskovisko pre deti 1200x1200mm farebné, farebné pieskovisko pre deti, farebné drevené pieskovisko, drevené pieskovisko, pieskovisko z drevapieskovisko z dreva
pieskovisko pre deti so strieškoupiekovisko
drevené šesťhranné pieskovisko farebnédrevené šesťhranné pieskovisko 1300mm farebné, šesťhranné pieskovisko, drevené šesťhranné pieskovisko, drevené pieskovisko, drevené pieskoviská
drevené šesťhranné pieskovisko 1300mm farebné, šesťhranné pieskovisko, drevené šesťhranné pieskovisko, drevené pieskovisko, drevené pieskoviskádrevené šesťhranné pieskovisko so strieškou 1300mm farebné, šesťhranné pieskovisko so strieškou, drevené šesťhranné pieskovisko so strieškou, drevené pieskovisko, drevené pieskoviská
drevené pieskovisko pre deti s lavičkami farebnédrevené pieskovisko pre deti 1100 x 1100mm s lavičkami farebné, drevené pieskovisko s lavičkami, farebné drevené pieskovisko, pieskovisko s lavičkami
drevené uzamykacie pieskovisko pre deti 1520 x 1520mm, drevené uzamykacie pieskovisko, drevené pieskovisko, pieskovisko z dreva, drevené pieskovisko 1520mmdrevené uzamykacie pieskovisko pre deti 1520 x 1520mm, drevené uzamykacie pieskovisko, drevené pieskovisko, pieskovisko z dreva, drevené pieskovisko 1520mm
noimage-kvetinace