Drevené uzatváracie pieskovisko červeno žlté

219,50 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 219,50 €
Cena bez DPH 182,92 €
Na sklade
ID tovaru: 461
Drevené uzatváracie pieskovisko červeno žlté.

Materiál: smrek.

Rozmer: 110x150cm.

Ochrana dreva: dekoratívna a ochranná farba.
 Späť na: Drevené pieskoviská

Drevené uzatváracie pieskovisko červeno žlté.

Pieskovisko je vynikajúci doplnok vonkajšieho detského záhradného ihriska a prináša všetkým deťom obrovskú radosť z hry. Ostáva len nasypať piesok a zábava sa môže začať. Koláče a hrady z piesku, tajné tunely – pieskovisko sa stáva vzrušujúcou fantastickou dielňou.

Toto pieskovisko je výnimočné svojim krytom. Čistota piesku, v ktorom sa deti hrajú je dôležitá, preto vám ponúkame praktické pieskovisko s vekom. Jeho tesné veko chráni piesok pred rôznymi znečisťujúcimi látkami, spôsobenými napríklad zvieratami alebo zrážkami. Zároveň môže slúžiť ako ležadlo a po otvorení zase vedľa pieskoviska vyrastie pestrofarebná lavička.

Je vyrobené zo smrekového dreva, ktoré bolo impregnované netoxickým prípravkom. Prípravok je bezpečný pre detské zdravie. Všetky prvky dreveného pieskoviska sú hobľované.

Rozmery dreveného pieskoviska: 110x150cm.

Drevené pieskovisko sa nedeformuje  a čo je najdôležitejšie, nehreje sa ako plastové pieskoviská. Na rozdiel od plastových pieskovísk sú drevené pieskoviská vysoko odolné voči poveternostným podmienkam a majú dlhú životnosť. Pri kúpe vlastného pieskoviska môžete pozorovať svoje deti pri hre z kuchynského okna. Po skončení hry pieskovisko jednoducho zakryjete vekom. Vďaka širokému okraju sa môžete vy aj deti pri spoločnej hre pohodlne usadiť na lavičku v pieskovisku. 

Vďaka ponúkanému pieskovisku získate miesto, kde sa Vaše dieťa bude bezpečne hrať i rozvíjať svoju tvorivosť.