Minigarden® je inovačný stavebnicový systém pre inštaláciu živých zelených stien a vertikálnych záhrad. Umožní Vám vytvoriť ornamentálnu, bylinkovú alebo zeleninovú záhradu vo vertikálnej štruktúre.

Kvetináče môžete inštalovať do voľného priestoru na podlahu alebo upevniť na stenu, a to ako v interiéri, tak aj v exteriéri, v závislosti od typu rastliny.

Sú vybavené unikátnym drenážnym systémom, ktorý odvádza nadbytočnú vodu do dolnej podložky.

Tento univerzálny stavebnicový systém vám umožní navrhnúť a veľmi ľahko postaviť Vašu vertikálnu záhradu u Vás doma. Možnosti, ako zostaviť kvetináče Minigarden® je veľa: horizontálne, vertikálne, samostatne, pozdĺžne vedľa seba alebo zadnými časťami k sebe.

Vaša zostava môže mať ľubovoľnú výšku a dĺžku, podľa toho, koľko zostáv použijete (maximálny počet je 10 zostáv na sebe). Veľmi obľúbené je používanie Minigarden® zostáv ako kvetinových stien, ktoré oddeľujú Vaše priestory v domácnosti alebo na pracovisku.

Kvetináče sú vyrobené z vysoko odolného polypropylénu, ktorý odoláva UV žiareniu a extrémnym teplotám. Kvetináče Minigarden® sú plne recyklovateľné a dostupné v niekoľkých farebných odtieňoch - biela, šedá, čierna, terakota a zelená.

Pročo sa rozhodnúť pre Minigarden®?

Môžete ich nainštalovať kdekoľvek.

Vnútorné i vonkajšie použitie.

Jednoduchá montáž.

Umožňuje Vám vytvoriť množstvo variánt.

Ľahké skladovanie a doprava.

Odvod prebytočného množstva vody z každej rastliny.

Možnosť použiť závlahový systém a dávkovač hnojiva.

Vysoko odolný a úplne recyklovateľný výrobok.

Je zároveň praktickou i elegantnou dekoráciou.

Minigarden® podporuje zdravé životné prostredie - má vynikajúcu tepelnú izoláciu, znižuje hluk, čistí vzduch a znižuje negatívne dopady skleníkového efektu.

Vertikálna záhrada

vertikálny set Minigarden zelený, vertikálna záhrada, živé steny, vertikálny set Minigardenvertikálny set Minigarden zelený, vertikálna záhrada, živé steny, vertikálny set Minigarden
65,94 €